ALUMINIOWA KONSTRUKCJA

Do budowy naszych łodzi używamy wyłącznie aluminium odpornego na słoną wodę, dzięki czemu są one nie tylko znacznie trwalsze i lżejsze niż łodzie z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym.

Wyróżniająca stylistyka

ALLURE 20 swoim wyglądem zewnętrznym i wewnętrznym zachowuje swój charakter. Stylizowana nowoczesna konsola z wykończeniem gwarantuje niespotykany dotąd design i wygodne ustawienie.

Silnik SPALINOWY i elektryczny

Projekt łodzi motorowej ALLURE jest odpowiedzią stoczni Perla Yacht Group na stale rosnące wymagania motorowodniaków na całym ścięcie w segmencie łodzi otwarto pokładowych.

LUKSUSOWE WNĘTRZE

Zwracamy szczególną uwagę na każdy szczegół, od elegancji po trwałość. Zapewnienie, że Twoje wrażenia na pokładzie są relaksujące i ponadczasowe.

Yachts
Perla Yacht

Brava 22

Długość całkowita – 6.05m

Szerokość całkowita - 2.30 m

Zbiornik paliwa - 90l

Konstrukcja – aluminiowa

Maksymalny silnik - 135 PS/99.3 kW

Masa własna: 960 kg

Zanurzenie - 0,35m

Kategoria Projektowa - C

Ilość osób - 8

GROUP
Brava 22

Brava 22

Minimalistyczna i jednocześnie nowoczesna konstrukcja linii aluminiowej z wykończeniem w drewnie gwarantuje niespotykany dotąd wygląd i przyjazność dla środowiska.

GROUP
Brava 22

Brava 22

Minimalistyczna i jednocześnie nowoczesna konstrukcja linii aluminiowych z wykończeniem w drewnie gwarantującym niespotykany wygląd wyglądu i przyjazność dla środowiska.

Galeria

Galeria