Citizen 28

Długość całkowita

6,50 m

Szerokość całkowita

2,40 m

Zbiornik paliwa

120 l

Skontaktuj się

Specyfikacja

Masa własna: 2800 kg
Maksymalny silnik: 59 PS/44 kW
Kadłub: aluminiowy
Konstrukcja: aluminiowa
Poszycie zewnętrzne: aluminiowe
Ilość osób: 12
Zanurzenie: 0,3 m
Kategoria projektowa: D

Citizen 28

Citizen 28 to tramwaj wodny o niezwykle wytrzymałej konstrukcji aluminiowej. Wyposażony w napęd elektryczny, panele fotowoltaiczne oraz magazyn energii staje się całkowicie zeroemisyjnym środkiem transportu, który w pełni wpisuje się w zieloną wizję pływania Perla Yacht Group. Zaprojektowany został z myślą o miastach, które poszukują nowych rozwiązań w transporcie zbiorowym oraz wszystkich, którzy chcą wykorzystać akweny wodne do przewozu osób.


Jakość
Tramwaj wodny Citizen 28 wykonujemy z najwyższej klasy aluminium, które jest nie tylko wyjątkowo odporne na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne, ale dodatkowo łatwe w utrzymaniu. To optymalne rozwiązanie, zapewniające niezwykle wysoką wytrzymałość, jest pożądane w przypadku jednostek pływających w przestrzeni publicznej. Prosta, a zarazem wyjątkowo estetyczna konstrukcja sprawia, że Citizen 28 idealnie wpasuje się w industrialną przestrzeń każdego miasta. Dodatkowo istnieje możliwość jego pełnej personalizacji.
Ekologia
Tramwaj wodny Citizen 28 z silnikiem elektrycznym to idealne rozwiązanie promujące zielony transport publiczny. W przeciwieństwie do tradycyjnych łodzi napędzanych silnikiem wysokoprężnym, silniki elektryczne nie wytwarzają spalin co  ma kluczowe znaczenie w walce ze zmianami klimatycznymi oraz ogólnej poprawie jakości powietrza na obszarach miejskich. Dodatkową zaletą tak skonfigurowanej jednostki pływającej jest znaczne ograniczanie zanieczyszczenia hałasem oraz niższe koszty eksploatacji.

Turystyka
Obecność tramwajów wodnych pozytywnie wpływa na zrównoważony rozwój obszarów miejskich wokół akwenów oraz dróg wodnych. Taka forma transportu bez wątpienia stanowi atrakcyjniejszy sposób zwiedzania miast i obszarów położonych nad zbiornikami wodnymi. W połączeniu z innymi środkami transportu pozwala stworzyć funkcjonalną sieć komunikacyjną, która zachęci do korzystania z transportu zbiorowego. Co więcej, zastosowanie silników elektrycznych, które emitują hałas o zdecydowanie niższym natężeniu niż ich odpowiedniki z silnikiem spalinowym, zapewni korzyści zarówno pasażerom, stwarzając bardziej komfortowe warunki do podróżowania, jak i społecznościom położonym wzdłuż dróg wodnych.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram