H

ouseboat zabiera nas w urokliwe miejsca, gdzie możemy zachwycić się przyrodą oraz dba, by pozostawały w dobrej kondycji. Model H-40 jest w pełni samowystarczalny i przyjazny środowisku naturalnemu dzięki czemu możemy nim pływać po akwenach ze strefą ciszy.

Zielona energia zasilająca Houseboat pochodzi z efektywnych paneli fotowoltaicznych. Jej nadmiar składowany jest w wydajnym magazynie energii, dzięki czemu można wyruszyć w rejs nawet w pochmurne dni.

Dwa elektryczne silniki zostały dostosowane do współpracy z systemem fotowoltaicznym, zapewniając nieprzerwaną moc i stabilność działania. Innowacyjny system magazynowania i zarzadzania energią w polaczeniu z instalacją fotowoltaiczna zapewnia naszej jednostce samowystarczalność energetyczna i sprawia że nasza jednostka jest zeroemisyjna.

L

inia jednostki Perla H-40 to mariaż elementów prostopadłościennych oraz zaokrąglonych. To udane wyważenie tego, co nadaje lekkość z tym, co potęguje stabilność. Stylowo zaokrąglone ramy domu na wodzie sprytnie ukrywają pokaźną przestrzeń czterdziestu metrów kwadratowych.

Wystrój Design

W każdym momencie, pod każdym kątem Perla Houseboat H-40 zachwyca swoim wyglądem. Użycie delikatnych barw: kremowej bieli i spokojnego brązu uspokaja nasze zmysły, zachęcając do relaksu na frontowym tarasie. Za nim prezentuje się salon z aneksem kuchennym skrywający dużą przestrzeń użyteczną. Linia szafek gładko przechodzi w korytarz prowadzący do dwóch oddzielnych sypialni. Perla Houseboat H-40 to zwiastun zmian i nowej ery w użytkowaniu tego typu jednostek

testimonials

People about us

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus auguevelit cursus augu evelit cursus et ante tincidunt llam quis ante. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, aenean commodo ligula

Edvard Tord / Skipper

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eg etdolor aenean massa Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus augue velit cursus augue velit cursus et ante tincidunt.

Cristofer Dalas / First Captan
MODERN
NEW YACHT MODELS

OPEN YACHT

Theme natoque penatibus et magnis parturient, nasce tur mus. Etiam rhoncus. Maecenas tempus tellu

  • Lorem ipsum proin gravida velit auctor aliquet aenean amet.
  • Gravida velit auctor aliquet aenean sollicitu din, lorem auci
  • Aliquet aenean sollicitu din, gravida velit auctor lorem met sit
k
penatibus et magnis
eo eget bibendum
eo eget bibendum
eo eget bibendum
HAUSBOAT
Perla Yacht

Perla Hausboat
e-vision

W każdym momencie można przejść do przestrzeni wewnętrznej, gdzie znajdziemy dwie komfortowe sypialnie: master i gościnna. Osadzone na zaoblonej ramie łóżka zwrócone są w stronę przeszklonej części rufowej, dzięki czemu naszym budzikiem może stać się blask wschodu słońca.

Projektując dom na wodzie chcieliśmy przenieść piękno planety bliżej mieszkańców domu. Perla Houseboat H-40 wyposażona w silniki elektryczne, system inteligentnego  zarzadzania jednostka, oraz charakteryzująca sie nowoczesnym designem  wyznacza kierunki rozwoju całej branży yachtingu. Elektryczna jednostka to połączenie praktyczności, komfortu, bogatego wyposażenia, bezemisyjnego napędu z duszą i charakterem.

Sterowanie silnikami elektrycznymi, klimatyzacją, ogrzewaniem, oświetleniem, monitoringiem, mapami, z paneli dotykowych wewnątrz jednostki oraz częściowo z aplikacji mobilnej

Automatyczne rozwiązania w naszej jednostce takie jak elektryczna markiza tarasowa i wysuwany z sufitu telewizor poprawiają komfort użytkowania przenosząc nas w świat rozwiązań smart.

HAUSBOAT
Perla Yacht

Perla Hausboat
e-vision

Długość całkowita – 11,60 m

Szerokość całkowita - 4 m

Wysokość – 3,6 m

Kadłub – aluminiowy

Konstrukcja – aluminiowa

Poszycie zewnętrzne – aluminiowe

Przybliżona masa własna: 8 ton

Silnik zaburtowy: 2 x 7 kW

Ilość miejsc sypialnych – 2 do 6

Powierzchnia mieszkaniowa: 30 m2

Powierzchnia użytkowa wraz z tarasami: 40 m2

Kategoria projektowa - D