10 istotnych
argumentów
przemawiających
za wyborem tej
właśnie jednostki:

A

luminium w przeciwieństwie do laminatów i innych tworzyw sztucznych jest materiałem bardziej trwałym i odpornym na czynniki atmosferyczne. W naszej jednostce zastosowaliśmy aluminium morskie 5083, które charakteryzuje się doskonałymi parametrami technicznymi a dodatkowo zabezpieczone powłokami malarskimi jest równie trwałe jak te ze stali nierdzewnej.

D

wa elektryczne silniki zostały dostosowane do współpracy z systemem fotowoltaicznym, zapewniając nieprzerwaną moc i stabilność działania. Innowacyjny system magazynowania i zarzadzania energią w polaczeniu z instalacją fotowoltaiczna zapewnia naszej jednostce samowystarczalność energetyczną i sprawia, że jest zeroemisyjna.

Z

ielona energia zasilająca katamaran pochodzi z efektywnych paneli fotowoltaicznych. Jej nadmiar utrzymywany jest w wydajnym magazynie energii, dzięki któremu można wyruszyć w rejs nawet w pochmurne dni. Katamaran zabiera nas w urokliwe miejsca, gdzie możemy zachwycić się przyrodą oraz dba, by pozostawały one w dobrej kondycji. Model e-vision jest w pełni samowystarczalny i przyjazny środowisku naturalnemu dzięki czemu może pływać po akwenach ze strefą ciszy.

L

inia jednostki Perla e-vision to mariaż elementów prostopadłościennych oraz zaokrąglonych. To udane wyważenie tego, co nadaje lekkość z tym, co potęguje stabilność. Stylowo zaokrąglone ramy jednostki sprytnie ukrywają pokaźną przestrzeń użytkową. Do wyboru jest kilka kompozycji kolorystycznych.

testimonials

People about us

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus auguevelit cursus augu evelit cursus et ante tincidunt llam quis ante. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, aenean commodo ligula

Edvard Tord / Skipper

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eg etdolor aenean massa Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus augue velit cursus augue velit cursus et ante tincidunt.

Cristofer Dalas / First Captan
MODERN
NEW YACHT MODELS

OPEN YACHT

Theme natoque penatibus et magnis parturient, nasce tur mus. Etiam rhoncus. Maecenas tempus tellu

  • Lorem ipsum proin gravida velit auctor aliquet aenean amet.
  • Gravida velit auctor aliquet aenean sollicitu din, lorem auci
  • Aliquet aenean sollicitu din, gravida velit auctor lorem met sit
k
penatibus et magnis
eo eget bibendum
eo eget bibendum
eo eget bibendum
katamaran
Perla Yacht

Perla Katamaran
e-vision 42

katamaran
Perla Yacht

Perla Katamaran
e-vision

Długość całkowita – 11,60 m

Szerokość całkowita - 4 m

Wysokość – 3,6 m

Kadłub – aluminiowy

Konstrukcja – aluminiowa

Poszycie zewnętrzne – aluminiowe

Masa własna: 13 ton

Silnik zaburtowy: 2 x 7 kW

Ilość miejsc sypialnych – 2 do 6

Powierzchnia mieszkaniowa: 30 m2

Powierzchnia użytkowa wraz z tarasami: 42 m2

Kategoria projektowa - D