ALUMINIOWA KONSTRUKCJA

Do budowy naszych łodzi używamy wyłącznie aluminium morskiego. Jest on trwalszym i łatwiejszym w użytkowaniu materiałem niż laminat. Słona woda czy warunki atmosferyczne nie są zagrożeniem. Dodatkowym atutem jest lekkość naszych aluminiowych łodzi.

STYLISTYKA

Swój zadziorny charakter i wygląd zewnętrzny Allure 20 zawdzięcza sportowej linii i niespotykanej designerskiej konsoli, która gwarantuje pozytywne emocje i świetną zabawę.

SILNIK

Niezależnie od tego czy jesteś amatorem silników spalinowych czy wolisz iść z duchem czasu i szukasz elektryków, nie zawiedziesz się. Dopasujemy do twojej łodzi każdy rodzaj silnika.

WNĘTRZE

Diabeł tkwi w szczególe. Dlatego tak bardzo zwracamy uwagę na detale. Zapewnimy twoim zmysłom niezapomniane wrażenia na pokładzie naszej Allure 20. Wysoka jakość używanych materiałów daje gwarancję trwałości i powiew luksusu.

Yachts
Perla Yacht

allure 20 sportboat

Długość całkowita – 6.05m

Szerokość całkowita - 2.30 m

Zbiornik paliwa - 90l

Konstrukcja – aluminiowa

Maksymalny silnik - 135 PS/99.3 kW

Masa własna: 960 kg

Zanurzenie - 0,35m

Kategoria Projektowa - C

Ilość osób - 8

GROUP
Alure 20

allure 20 sportboat

Minimalistyczna i jednocześnie nowoczesna linia Allure 20 to odpowiedź na mocno zmieniające się trendy. Możliwość spersonalizowania swojej łodzi, daje szerokie spektrum do działania.

GROUP
Alure 20

allure 20 sportboat

Skonfiguruj swoją łódź tak jak chcesz i nadaj jej niepowtarzalny i indywidualny charakter. Nowa sportowa Allure jest taka jak ty!

Galeria

Galeria