Allure 20 Open

Długość całkowita

6,05 m

Szerokość całkowita

2,30 m

Zbiornik paliwa

90 l

Skontaktuj się

Specyfikacja

Masa własna: 960 kg
Maksymalny silnik: 135 PS/99.3 kW
Kadłub: aluminiowy
Konstrukcja: aluminiowa
Poszycie zewnętrzne: aluminiowe
Ilość osób: 8
Zanurzenie: 0,35 m
Kategoria projektowa: C

Allure 20 Open

Projekt łodzi motorowej Allure 20 Open jest odpowiedzią stoczni Perla Yacht Group na stale rosnące wymagania motorowodniaków na całym świecie w segmencie łodzi otwartopokładowych. Jest to połączenie nowoczesnego designu, solidnej i wytrzymałej konstrukcji aluminiowej, innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz bezpieczeństwa i wygody użytkowania. To doskonały wybór dla osób poszukujących harmonijnego połączenia trwałości, komfortu oraz odpowiedzialnego wpływu na środowisko naturalne.

Trwałość
Jednym z wyjątkowych atrybutów łodzi Allure 20 Open jest jej niezwykła trwałość, gdyż wykonujemy ją z  najwyższej klasy aluminium morskiego. Materiał ten jest nie tylko odporny na korozję i uszkodzenia mechaniczne, ale również łatwy w utrzymaniu. W przeciwieństwie do łodzi z włókna szklanego lub drewna, nasze łodzie aluminiowe są mniej podatne na uszkodzenia w wyniku zderzeń, ekspozycji na promieniowanie UV czy słoną wodę. Ta niebywała trwałość przekłada się również na niższe koszty konserwacji oraz mniejszą liczbę napraw na przestrzeni lat.

Komfort
Dzięki zastosowaniu wyłącznie najwyższej klasy materiałów oraz komponentów Allure 20 Open staje się nową definicją luksusu, niebywałej przyjemności oraz maksymalnego komfortu podczas każdego rejsu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom miłośników żeglarstwa nasze aluminiowe łodziemotorowe są w pełni konfigurowalne, co pozwala dostosować każdą jednostkę do Twojej konkretnej wizji i potrzeb. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę akcesoriów, m.in. zaawansowane systemy dźwiękowe i nawigacyjne, szeroki wybór tapicerek, uchwyty do nart wodnych oraz kotwicę elektryczną.

Ekologia
W trosce o środowisko naturalne stawiamy na zrównoważone rozwiązania, dlatego do produkcji łodzi motorowych wykorzystujemy aluminium z recyklingu. W ten sposób przyczyniamy się do redukcji zapotrzebowania na nowe zasoby tego materiału oraz energochłonnych procesów w trakcie jego wytwarzania. Dodatkowo, dzięki naszemu dużemu doświadczeniu w branży elektromobilności, możemy wyposażyć Twoją łódź w napęd elektryczny. Silniki elektryczne charakteryzują się minimalnym śladem węglowym oraz oferują szereg korzyści dla Ciebie i Twojego otoczenia. Znane są ze swojej cichej pracy oraz niższych kosztów eksploatacji. Wspieraj zieloną erę w jachtingu razem z Perla Yacht Group i ciesz się wyjątkowym wypoczynkiem na wodzie dzięki naszym niezwykłym produktom.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram