Nasze Jachty

Seria E-Vision

Perla Yacht Group zapowiada nową, zieloną erę. Wprowadzenie na rynek jednostki Perla E-Vision
 to milowy krok na drodze do zapewnienia zeroemisyjnych, w pełni elektrycznych rozwiązań w jachtingu.
E-Vision 42
E-Vision 75

E-Vision 42

Jednostka E-Vision 42 o powierzchni 42 m² posiada w sypialni duże, wygodne łóżko zwrócone w stronę przeszklonej części rufowej, dzięki czemu Twoim budzikiem może stać się blask wschodu słońca. W przestrzeni salonowej oraz na tarasie dziobowym znajdują się nowoczesne i komfortowe sofy oraz fotele zapewniające codzienny relaks. Salon wyposażony jest w telewizor 65”, który w sposób automatyczny opuszczany jest z sufitu. Fotel sternika dla dwóch osób z automatyczną regulacją wysokości zapewnia wygodę podczas prowadzenia.
Więcej informacji

E-Vision 75

Jednostka E-Vision 75 o powierzchni 75 m² posiada w sypialni duże, wygodne łóżko zwrócone w stronę przeszklonej części rufowej, dzięki czemu Twoim budzikiem może stać się blask wschodu słońca. W przestrzeni salonowej oraz na tarasie dziobowym znajdują się nowoczesne i komfortowe sofy oraz fotele zapewniające codzienny relaks. Salon wyposażony jest w telewizor 65”, który w sposób automatyczny opuszczany jest z sufitu. Fotel sternika dla dwóch osób z automatyczną regulacją wysokości zapewnia wygodę podczas prowadzenia.
Więcej informacji

Seria Allure

To minimalistyczna i nowoczesna linia motorówek, która stanowi połączenie designu, solidnej
i wytrzymałej konstrukcji aluminiowej, innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz bezpieczeństwa i wygody użytkowania.
Allure 20 Open
Allure 20 Sport
Allure 22 Cabin Cruise

Allure 20 Open

Projekt łodzi motorowej Allure 20 Open jest odpowiedzią stoczni Perla Yacht Group na stale rosnące wymagania motorowodniaków na całym świecie w segmencie łodzi otwartopokładowych. Jest to połączenie nowoczesnego designu, solidnej i wytrzymałej konstrukcji aluminiowej, innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz bezpieczeństwa i wygody użytkowania.
Więcej informacji

Allure 20 Sport

Projekt łodzi motorowej Allure 20 Sport jest odpowiedzią stoczni Perla Yacht Group na stale rosnące wymagania motorowodniaków na całym świecie w segmencie łodzi otwartopokładowych. Jest to połączenie nowoczesnego designu, solidnej i wytrzymałej konstrukcji aluminiowej, innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz bezpieczeństwa i wygody użytkowania.
Więcej informacji

Allure 22 Cabin Cruise

Elegancka aluminiowa łódź kabinowa Allure 22 Cabin Cruise o nowoczesnym designie reprezentuje szczyt morskiej elegancji, płynnie łącząc najnowocześniejszą technologię z ponadczasowym urokiem najwyższej klasy rzemiosła. Jednostka ta jest połączeniem wydajności, trwałości i komfortu na otwartych wodach.
WIĘCEJ INFORMACJI

Seria Citizen

Innowacyjna linia tramwajów wodnych Citizen zaprojektowana została z myślą o miastach, które poszukują nowych rozwiązań 
w transporcie zbiorowym oraz wszystkich, którzy chcą wykorzystać akweny wodne do przewozu osób. Seria ta w pełni wpisuje się w wizję pływania Perla Yacht Group.
Citizen 28

Citizen 28

Citizen 28 to tramwaj wodny o niezwykle wytrzymałej konstrukcji aluminiowej. Wyposażony w napęd elektryczny, panele fotowoltaiczne oraz magazyn energii staje się całkowicie zeroemisyjnym środkiem transportu. Odpowiada na potrzeby miast, które poszukują nowych rozwiązań.
WIĘCEJ INFORMACJI
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram