E-Vision 75

Długość całkowita

15,0 m

Szerokość całkowita

5,0 m

Wysokość

3,6 m

Skontaktuj się

Specyfikacja

Masa własna: 13 ton
Silnik zaburtowy: 2 x 6 kW
Kadłub: aluminiowy
Konstrukcja: aluminiowa
Poszycie zewnętrzne: aluminiowe
Ilość miejsc sypialnych: 2 do 6
Powierzchnia mieszkalna: 45 m²
Powierzchnia użytkowa wraz z tarasami: 75 m²
Kategoria projektowa: D

Komfort
Nasze aluminiowe łodzie mieszkalne Perla E-Vision, będące połączeniem innowacyjności, najwyższej jakości oraz luksusu, są idealnym rozwiązaniem zarówno dla osób prywatnych jak i inwestorów z branży hotelarskiej. Zaprojektowane zostały  w taki sposób, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Niebywały komfort zapewnia m.in. duże i bardzo wygodne łóżko zwrócone w stronę przeszklonej części rufowej, dzięki czemu Twoim budzikiem może stać się blask wschodu słońca. Salon wyposażony jest w telewizor 65”, który w sposób automatyczny opuszczany jest z sufitu. Dodatkowo, w przestrzeni salonowej oraz na tarasie dziobowym znajdują się nowoczesne, a zarazem niezwykle  komfortowe sofy oraz fotele zapewniające codzienny relaks na najwyższym poziomie. Z kolei fotel sternika dla dwóch osób z automatyczną regulacją wysokości zagwarantuje wygodę podczas prowadzenia.

Trwałość
Jednostki Perla E-Vision wykonujemy z najwyższej klasy aluminium morskiego, dzięki czemu są one niezwykle wytrzymałe. Aluminium jest nie tylko odporne na korozję i uszkodzenia mechaniczne, ale również łatwe w utrzymaniu. W przeciwieństwie do łodzi z włókna szklanego lub drewna, nasze łodzie aluminiowe są mniej podatne na uszkodzenia w wyniku zderzeń, ekspozycji na promieniowanie UV czy słoną wodę. Ta niebywała trwałość przekłada się również na niższe koszty konserwacji oraz mniejszą liczbę napraw na przestrzeni lat. Jesteśmy przekonani, że wyprodukowana przez nas łódź przetrwa próbę czasu dlatego udzielamy 25 lat gwarancji na jej konstrukcję.
Elektromobilność
Rozwój technologii przyszłości jest niezwykle istotny z punktu widzenia poprawy jakości powietrza na świecie. Dzięki rosnącej świadomości dotyczącej ochrony środowiska coraz więcej osób stawia na ekologiczne rozwiązania. Perla Yacht Group również wpisuje się w ten nurt promując zieloną erę w jachtingu. Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu w branży elektromobilności możemy wyposażyć Twój houseboat w odpowiednie silniki elektryczne oraz panele fotowoltaiczne. Taka konfiguracja nie tylko znacząco redukuje ślad węglowy łodzi, ale również oferuje szereg korzyści dla Ciebie i Twojego otoczenia. Silniki elektryczne znane są ze swojej cichej pracy oraz niższych kosztów eksploatacji. Dzięki temu czas wolny spędzony na wodzie stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy.

Hotel na wodzie
Stwórz niezwykłą atmosferę mariny i obserwuj, jak Twój hotel staje się ulubionym celem podróży turystów z całego świata. Nasze łodzie mieszkalne zapewnią nowatorską i niezwykle ekscytującą alternatywę dla tradycyjnego zakwaterowania, dzięki której goście będą mogli obudzić się podziwiając spokojne widoki na nabrzeże oraz eksplorować akweny wodne. Nasze aluminiowe houseboaty są w pełni konfigurowalne, co pozwala dostosować każdą jednostkę do Twojej konkretnej wizji i potrzeb: od układu wnętrz po elementy zewnętrzne. Możliwości jakie oferujemy są nieograniczone. Jednostki możemy wyposażyć we wszystkie luksusy jakich pragną Twoi goście, od wysokiej klasy mebli po nowoczesne udogodnienia, jak np. systemy nagłośnienia i rozrywki. Zaprojektujemy przestronne sypialnie, w pełni wyposażone kuchnie, tak aby Twoi goście, ciesząc się spokojnym pięknem wody, czuli się jak w domu. Dzięki łodziom E-Vision Twoja marina stanie się niezapomnianym miejscem. Dodatkowo, z uwagi na fakt, iż podróżni coraz częściej poszukują ekologicznych rozwiązań nasze houseboaty możemy wyposażyć w napęd elektryczny. Ten aspekt z pewnością przyciągnie turystów dla których ważna jest troska o środowisko oraz pozytywnie wpłynie na zwrot inwestycji.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram